ua en ru

В Росії 17-річний переможець олімпіад з хімії загинув після перевірки ФСБ

В Росії 17-річний переможець олімпіад з хімії загинув після перевірки ФСБ Фото instagram.com-online24news.ru

Хлопець нібито покінчив життя самогубством

В Московській області знайдено тіло 17-річного переможця столичної олімпіади з хімії, до смерті якого може бути причетне ФСБ. Про загибель підлітка повідомили росСМИ.

Повідомляється, що тіло 17-річного підлітка виявили біля під'їзду його будинку 23 квітня. В цей день у підлітка був день народження.

Вчителі кажуть, що в день загибелі він був у чудовому настрої — на перервах жартував і посміхався. Вдома він приліг відпочити і заснув, а вже через 30 хвилин бригада "швидкої допомоги" констатувала смерть випавшого з вікна квартири підлітка.

Школяр залишив передсмертну записку, в якій поскаржився на те, що країні не потрібні талановиті люди.

Педагоги кажуть, що хлопчик не раз перемагав на обласних та всеукраїнських олімпіадах з хімії, але нещодавно результату навчання дещо погіршилися. Також хлопця ловили кілька разів з сигаретою в зубах і з легким запахом алкоголю.

Вдома він проводив лабораторні досліди, які закінчувалися якимись вибухами. Сусіди поскаржилися на нього правоохоронцям.

Стало відомо, що напередодні загибелі до хлопця прийшли співробітники ФСБ провели у нього перевірку і взяли з молодої людини і його батьків підписку про нерозголошення.

Раніше повідомлялося, що російська журналістка, заступник директора дитячого хоспісу "Будинок з маяком" Ліда Мониава заявила, що все змінилося тоді, коли Росія захопила Крим.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією