У Росії хочуть позбутися від свідків Єгови

У Росії хочуть позбутися від свідків Єгови
Фото: Свідки Єгови

Мін'юст Росії вирішив що "Свідки Єгови" порушують норми закону "Про протидію екстремістської діяльності"

Міністерство юстиції Росії надіслало до Верховного суду позов з вимогою визнати екстремістським організацію "Управлінський центр Свідків Єгови в Росії" і заборонити її діяльність в країні. Про це повідомляє російське інформаційне агенство.

"Мін'юстом Росії в період з 8 по 27 лютого 2017 року проведена позапланова документальна перевірка відповідності діяльності релігійної організації "Управлінський центр Свідків Єгови в Росії" заявленим в її статуті цілям і завданням", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Мін'юст дійшов висновку, що "Свідки Єгови" крім іншого порушують норми закону "Про протидію екстремістської діяльності". У зв'язку з цим було подано позовну заяву до Верховного суду про заборону організації.

Раніше в Росії відбулося кілька судових процесів проти громад "Свідків Єгови", що була зареєстрована в країні у 1991 році. Як правило, їх звинувачують в екстремістській діяльності. У разі заборони це рішення торкнеться близько 400 зареєстрованих місцевих релігійних організацій "Свідків Єгови" в Росії, а також громад, що об'єднують понад 175 тис. послідовників цього віровчення.

Читайте також, росіяни не хочуть годувати Крим.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся