ua en ru

В Росії маніяка, який 10 років ґвалтував чотирьох своїх дітей, посадили на 25 років

В Росії маніяка, який 10 років ґвалтував чотирьох своїх дітей, посадили на 25 років Фото: Насилля (pixabay.com/RyanMcGuire)

Засуджений відбуватиме покарання в колонії суворого режиму

У місті Ленінську Волгоградської області Росії багатодітного батька засудили до 24 років колонії за сексуальне насильство по відношенню до чотирьох своїх дітей. Про це йдеться в повідомленні регіонального управління Слідчого комітету Росії, передає Depo.ua.

Його визнали винним за сімома епізодами насильства над дітьми. "За даними слідства, починаючи з 2006 року засуджений регулярно піддавав сексуальному насильству свою рідну дочку, якій на той момент було всього лише чотири роки", - йдеться в повідомленні СК. Чоловік поглумився і над іншими дітьми: двома дочками і сином.

Їхня мати під час допиту стверджувала, що практично завжди перебувала в сусідній кімнаті, але не здогадувалася про те, що відбувається. Те, що батько роками знущався над дітьми, розкрилося після того, як сам підозрюваний подав заяву про нібито насильство щодо однієї з дівчаток з боку однокласника. Згодом з'ясувалося, що дівчинка незабаром повинна була проходити диспансеризацію, під час якої гінеколог б зробив висновок про те, що вона живе статевим життям.

Засуджений відбуватиме покарання в колонії суворого режиму. Він повністю визнав свою провину, потерпілі діти також брали участь в допитах і підтвердили його свідчення.

Нагадаємо, що у Тернополі повісився 15-річний хлопець, який недавно врятував з пожежі молодших брата і сестру.