ru ua

У Росії чоловік-ревнивець відрубав дружині кисті рук: шокуючі подробиці

У Росії чоловік-ревнивець відрубав дружині кисті рук: шокуючі подробиці Фото: Чоловік через ревнощі відрубав дружині кисті рук (Колаж РБК-Україна)

Напад на дружину був не першим

В Підмосков'ї, Росія, ревнивий чоловік вивіз дружину в ліс і почав катувати її, відрубуючи жінці кисті. Про це повідомляє A-news.

Житель Підмосков'я, Дмитро Грачов вивіз свою дружину, Маргариту Грачову в найближчу лісосмугу і почав катувати, попутно звинувачуючи дружину в зраді.

Спочатку ревнивий чоловік розтрощив жінці пальці на руках, а потім за допомогою сокири відрубав дружині кисті рук.

Після чого, садист самостійно доставив дружину в лікарню, де розповів лікарям про місцезнаходження відрубаних кінцівок.

Після – Дмитро Грачов добровільно здався владі. Відомо, що це не перший випадок знущання в сім'ї. Між подружжям вже давно були напружені стосунки. У пари двоє маленьких синів.

Раніше, в соціальних мережах пара публікувала зворушливі пости та фотографії, присвячені один одному. Дмитро повідомляв, що, крім двох синів, він хотів би ще й доньку. А за кілька місяців до трагедії, пара розлучилася і Дмитро переїхав жити до матері.

Одного разу Дмитро вже вивозив дружину в ліс, де погрожував жінці ножем. Після першого інциденту, Маргарита вирішила подати на розлучення і звернулася в поліцію.

Правоохоронні органи обмежилися проведеною профілактичною бесідою з чоловіком-ревнивцем.

У Росії чоловік-ревнивець відрубав дружині кисті рук: шокуючі подробиціУ Росії чоловік-ревнивець відрубав дружині кисті рук: шокуючі подробиціУ Росії чоловік-ревнивець відрубав дружині кисті рук: шокуючі подробиціУ Росії чоловік-ревнивець відрубав дружині кисті рук: шокуючі подробиці

Фото: Дмитро і Маргарита Грачова (anews.com)

Дмитра Грачова уклали під варту. Він визнав свою провину. Порушено кримінальну справу за статтею "Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю". Чоловікові загрожує до 15 років в'язниці.

Маргарита Грачова на даний момент знаходиться в лікарні. Її чекає тривала реабілітація, як фізіологічна, так і психологічна.

Відомий телеведучий Андрій Малахов вирішив допомогти постраждалій 26-річній мешканці Підмосков'я і зібрати кошти для високотехнологічного протеза, який замінити їй відрубану кисть.

Малахов оголосив збір коштів для жертви неймовірних ревнощів з підмосковного Серпухова в ефірі передачі "Прямий ефір" на телеканалі "Росія 1".

Нагадаємо, у Києві чоловік з ножем викрав дівчину.