У Росії патріотизм пропишуть законом

Вівторок 28 березня 2017 11:53
У Росії патріотизм пропишуть законом
Фото: У Росії патріотизм накажуть законом

У Держдумі розробляють законопроект про патріотичне виховання

Депутати Держдуми розробляють законопроект, покликаний встановити єдиний підхід до системи патріотичного виховання у всіх регіонах Росії. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Повідомляється, що дана ініціатива "визначає загальні цілі, завдання та принципи патріотичного виховання громадян в РФ, а також уніфікує механізми його здійснення на всій території країни.

"Багато регіони мають власні закони про патріотичне і військово-патріотичному вихованні. Всі ці документи по-різному називаються, по-різному інтерпретують цілі, завдання та методи цієї діяльності. Ми з колегами-депутатами підготували проект федерального закону, який повинен встановити однаковість у системі патріотичного виховання на всій території Російської Федерації", - повідомляють розробники законопроекту.

До речі, Кадиров в жартівливому відео пообіцяв розправитися з НАТО. Рамзан Кадиров разом з гумористами Михайлом Галустяном в образі самого глави Чеченської республіки і Дмитра Грачова в ролі Володимира Путіна записав на відео пародію на можливу відповідь російської влади на розслідування НАТО щодо КВК.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся