ua en ru

У Росії першокурсник розстріляв студентів коледжу і покінчив з собою

У Росії першокурсник розстріляв студентів коледжу і покінчив з собою Фото: flickr.com-moscow-live

Хлопець приніс у навчальний заклад рушницю

У четвер, 10 травня, в Барабинске Новосибірської області Росії 16-річний студент коледжу транспортних технологій влаштував стрілянину з мисливської рушниці по іншим студентам. Після цього підліток скоїв самогубство. Про це повідомляє Telegram-канал "Mash".

Першокурсник Ілля Іванченко приніс в коледж в розібраному вигляді рушницю Іж-12. Діставши його з рюкзака, хлопець зібрав зброю у вбиральні та пішов стріляти.

В результаті стрілянини постраждали три студента. Одного з них зачепило пострілом, двоє отримали травми, стрибнувши з вікна.

Після цього Іванченко вийшов з класу в коридор, розгорнув рушницю дулом до себе і вистрілив. Повідомляється, що все відбулося на очах вчителя, але Іллі ніхто не встиг перешкодити.

Ілля Іванченко провчився в коледжі під Новосибірськом вісім місяців. За цей час він не завів жодного друга, весь час був замкнутим і не товариським хлопцем.

Нагадаємо, у Росії знайшли мертвим популярного блогера та спеціаліста з криптовалютам.

23-річний Павло був автором популярного каналу про криптовалютах. Він вчив передплатників торгувати на біткоін-біржах і вважався відомим фахівцем у цій сфері.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні