У Росії вимагають терміново закрити виставку робіт Джока Стерджеса

STYLERLIFE        25.09.2016 - 09:21
Фото: Одна з робіт Джока Стерджеса (liveinternet.ru)
Фото: Одна з робіт Джока Стерджеса (liveinternet.ru)

Роскомнагляд офіційно визнав роботи фотографа порнографічними

Перший заступник голови конституційного комітету Ради Федерації РФ Олена Мізуліна і президентський уповноважений з прав дитини Анна Кузнєцова об'єдналися у "праведному" гніві проти виставки фотографій "Джок Стерджес. Без збентеження".

Раніше художні фото, представлені на виставці, яка демонструється в московському Центрі фотографії імені братів Люм'єр, були офіційно визнані порнографічними. Такий вердикт виніс Роскомнадзор, однак не всі з ним згодні.

Як повідомили в Центрі фотографії, Стерджес фотографував дівчаток та дівчат з нудистських громад США в 1990-х роках виключно з метою показати красу жіночого тіла на стадії дозрівання. Християнські активісти США облягали книжкові магазини по всій країні з метою вилучення і знищення його фотоальбомів автора — але пізніше всі звинувачення з автора були зняті.

Організатори виставки вважають упередженим і думку офіційних представників РФ і підкреслюють, що для захисту дитячої моралі експозиція маркована значком 18+.

У свою чергу Анна Кузнєцова заявляє, що їй "шкода тих дівчат, чиї фото демонструються на виставці".

Зазначимо, що російське законодавство передбачає штраф за демонстрацію порнографії – у розмірі до 5 мільйонів рублів. Також щодо розповсюджувача може бути застосовано призупинення діяльності на строк до 90 діб з конфіскацією порнографічного матеріалу.

А на початку вересня знаменита співачка і актриса Бьорк відкрила в Лондоні експозицію у форматі віртуальної реальності Björk Digital. Щоб її побачити, відвідувачам потрібно вдягнути шолом віртуальної реальності.

Теги: виставка
On Top