ua en ru

Росія побудує 151-метрову телевежу в Криму, щоб перебивати український сигнал

Росія побудує 151-метрову телевежу в Криму, щоб перебивати український сигнал Фото: Телевежа (pixabay.com/ru/users/stefanthimm)

Телевежу хочуть встановити біля Джанкоя

У Росії хочуть побудувати 151-метрову телевежу в Криму, щоб перешкоджати українському сигналу. Про це повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці в Facebook.

"Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму. Саме тому окупаційна влада планує у 2018 році за державний кошт будівництво власної вежі неподалік Джанкоя, для протидії Чонгару, висотою 151 метр - РТС "Соленое озеро", - написав Костинський.

"Поки вони будуть намагатися відповідати на наші кроки, будемо продовжувати реалізацію Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області і на територію Криму.Згідно з цією стратегією, кількість телеканалів і радіостанцій, що мовитимуть на півострів, буде збільшуватися. І останнє. Росіянами будуть витрачені мільйони рублів з державного бюджету РФ на безглуздий проект, в той час, коли в них є проблеми з енергетикою, водою, соціальними виплатами. Таким чином, чим більше ворог краде з власного бюджету та неефективно витрачає кошти, тим гірше йому, тим краще для нас", - підсумував Костинський.

altСкріншот з посади facebook.com/s.kostynskyi

Нагадаємо, що у Луганській області збудують вежу для мовлення українського ТБ на окуповані райони.