Росіян лякають спалахом туберкульозу в Україні

Росіян лякають спалахом туберкульозу в Україні
Фото: Росіян лякають туберкульозом в Україні (РБК-Україна)

Відзначається, що в деяких регіонах дуже важка ситуація з захворюванням

Росспоживнагляд лякає росіян спалахом туберкульозу в Україні та проблемами з лікуванням захворювання. Про це йдеться на сайті відомства.

Повідомляється, що проблема потребує особливої уваги влади з-за нового візового режиму для українців, введеного ЄС". У відомстві зазначають, що в цьому році Україна отримує значну допомогу від ВООЗ для боротьби з туберкульозом, проте "особливий прогрес у стабілізації ситуації в країні не спостерігається".

Росспоживнагляд, посилаючись на міжнародних експертів, стверджує, що в деяких регіонах України – особливо важка ситуація. Повідомляється, що в Одеській і Херсонській областях, щорічно реєструється понад 100 випадків вперше виявленого туберкульозу на 100 тис. людей.

Крім того, у відомстві заявили, що в 2014 році Україна увійшла в п'ятірку країн з частими випадками мультирезистентного туберкульозу. Зазначається, що показники лікування в українців одні з найнижчих у світі - 38%.

Нагадаємо, російські комуністи обурені тим, що Україна називає РФ агресором.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся