ua en ru

Росіянам дали детальну інструкцію, як правильно святкувати Новий рік

Росіянам дали детальну інструкцію, як правильно святкувати Новий рік Фото: Новорічний стіл (УНІАН)

"Найбільш небезпечними продуктами харчування є багатокомпонентні салати"

Росспоживнагляд опублікував рекомендації для жителів Росії по правильному святкуванню Нового року. Текст з інструкціями опублікований на сайті Росспоживнагляду.

Відомство порекомендувало не сідати до новорічного столу голодним, обов'язково дотримуватися черговість страв і не забувати про активну програму, у яку потрібно включити танці, конкурси і прогулянку на свіжому повітрі.

У рекомендаціях зазначено, що у святковий день потрібно дотримуватися звичного раціону і не пропускати сніданку, обіду та вечері.

Під час святкового застілля, потрібно починати з салатів, потім другі страви, а вже після - переходити до гарячого. При цьому, не потрібно пробувати всі страви, які стоять на столі, щоб не перевантажувати травну систему.

Крім того, дієтологи порадили їсти більше овочів і виключити газовані напої.

"Не варто всю ніч проводити за столом, дивлячись телевізор і поглинаючи їжу. Влаштуйте для себе і своїх гостей конкурси, потанцюйте або погуляйте на свіжому повітрі. Уникайте тривалих застіль. Не запивайте їжу газованими напоями. Вони викликають здуття живота. Помірно вживайте алкоголь", — зазначено в повідомленні.

Також, Росспоживнагляд розповів про терміни зберігання продуктів і на що варто звертати увагу при їх купівлі.

"Салати, вироби з січеного м'яса, холодець готувати в домашніх умовах в невеликій кількості, щоб не зберігати залишки страв більше доби. Не варто різати салат про запас, не заправляйте всю порцію салату відразу. Щоб не захворіти у святкові дні, рекомендуємо салати, вироби з січеного м'яса, холодець, заливне готувати в домашніх умовах і в невеликій кількості, щоб не зберігати залишки страв більше доби. Якщо ви все-таки купуєте готову їжу в магазині, зверніть увагу на час виготовлення продукту і термін його реалізації", — сказано в рекомендації.

До речі, "Квартал 95" розсмішив святковими пародіями на голлівудські фільми.