ua en ru

Росіяни образилися, що підсвічування Бранденбурзьких воріт не мінятимуть через еракт у Пітері

Росіяни образилися, що підсвічування Бранденбурзьких воріт не мінятимуть через еракт у Пітері Фото: Бранденбурзькі ворота

Спорудження періодично підсвічують кольорами прапорів інших країн, де відбуваються трагічні події

Росіянам не сподобалося, що влада Берліна не будуть змінювати підсвічування Бранденбурзьких воріт у кольори прапора РФ. Причина в тому, що столиця Німеччини не пов'язана офіційним партнерством з Петербургом і не є його містом-побратимом, про що заявила офіційний представник сенату Берліна Клаудіа Зюндер, пише РИА-Новости.

"По-перше, запевняю вас у тому, що співчуття і жаль у зв'язку з терористичними актами абсолютно не залежать від існуючого партнерства. Ми співчуваємо людям в Санкт-Петербурзі. Вираз скорботи і солідарності в такому випадку не залежить від політичних відносин", — сказала Зюндер у відповіді на запит ЗМІ.

"У той же час терористичні атаки стають все більш частими в усьому світі. Нам доводиться мати справу з ними. Вирішальне значення, дозволю собі зауважити, тут не має освітлення Бранденбурзьких воріт, як єдино масштабний жест", — додала вона.

alt

Росіяни образилися за це образилися на влада Берліна і висловили своє невдоволення в соцмережах.

"Сенат Берліна - чому Бранденбурзькі ворота вчора не поміняли підсвічування в колір прапора Росії: Для цього потрібно особливе відношення до трагедії", - написав журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смирнов.

alt

"Може, через людиноненависницькі висловлюваня Жиріка. якого ніхто в Росії не притишив, коли він радів терактам у Європі?", - написав Влад Людвіг.

altalt"Є така фраза "не ставити в х*й", саме так Європа і відноситься до Росії,і можна далі не говорити про велич, лідера, історії та інше", - написали в коментарях.

Раніше машиніст поїзда метро, в якому вибухнув вагон, розповів про теракт в Пітері.