ua en ru

Російська чемпіонка розповіла про "теплий прийом" для росіян на Олімпіаді

Російська чемпіонка розповіла про "теплий прийом" для росіян на Олімпіаді Фото: Алла Шишкіна

Спортсменка поділилася неприємними спогадами

Дворазова олімпійська чемпіонка Алла Шишкіна з РФ розповіла, як неприємно їх зустріли на Олімпіаді, яка проходила в Лондоні в 2012 році. Про це вона повідомила виданню Eurosport. За її словами, люди, які стояли на балконі, цілилися у спортсменів презервативами, наповненими водою.

"В Лондоні з балкона скинули презерватив з водою. Він просвистів в трьох сантиметрах від нас. Ми йдемо, йдемо, раптом свистить. Потім дивимося вгору: хлопці на балконі іржуть, показують щось. Чи То мова, чи дупи. Вони цілилися конкретно у нас. Ми ж росіяни. Йшли в екіпіровці, там на всю груди написано, що з Росії. Добре, що змагання до того моменту закінчилися. Ніхто не постраждав, та й нам все одно було. Навіть не зрозуміли, з якої вони країни. На балконі висіли прапори Австралії та Єгипту", - розповіла спортсменка.

Також Шишкіна поділилася спогадами з Олімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро.

"На Іграх жахливо було на розминці – один день плавали в зеленій воді. В ній вже явно щось завелося. Ще вона виявилася дуже холодна. Полгруппы плакали, все тіло зводило. Але потім воду змінили, і на змаганнях вже було комфортно і по чистоті, і за температурі", - поділилася вона.

Нагадаємо, всесвітньо відомий тенісист виправдав "пияцтво" Шарапової.