ua en ru

Російські пропагандисти запропонували українцю з'їсти відро фекалій в прямому ефірі

Російські пропагандисти запропонували українцю з'їсти відро фекалій в прямому ефірі Відро фекалій в ефірі росТБ / Кадр з відео YouTube Новости на Первом Канале

Ведучий процитував фейк з мережі і зробив провокативну пропозицію політологу з України

У прямому ефірі російського "Першого каналу" на одному з пропагандистських ток-шоу українському політологу Сергію Запорізькому винесли відро з написом "г...вно" і запропонували це з'їсти. Фрагмент відео опублікував у Facebook журналіст Денис Казанський.

"В ролі штатного клоуна з України, якого за сценарієм повинні на цей раз прилюдно принизити, - політолог Сергій Запорізький. Киплять пристрасті, всі лаються, ведучий цитує фейковий твіттер Запорозького, потім в студію виносять відро "г...вна". Треба визнати, на росТБ працюють справжні професіонали. Як тонко вони відчувають свого глядача, як майстерно вміють зачепити найніжніші струни його душі. У нас в порівнянні з цим, звичайно, нудьга", - пише журналіст.

Відро з гівном на російському ТБ

Ефір на державному російському Першому каналі. В ролі штатного клоуна з України, якого за сценарієм повинні на цей раз прилюдно принизити - політолог Сергій Запорізький. Киплять пристрасті, всі лаються, провідний цитує фейковий твіттер Запорозького, потім в студію виносять відро гівна. Треба визнати, на ростб працюють справжні професіонали. Як тонко вони відчувають свого глядача, як майстерно вміють зачепити найніжніші струни його душі. У нас в порівнянні з цим, звичайно, нудьга.

Опубліковано Денис Казанський 21 квітня 2017 р.

Відео: Скандальний фрагмент пропагандистського ток-шоу РФ з політологом Сергієм Запорізьким (Facebook.com)

Ведучий шоу "Первая студия" Артем Шейнін показав скрін посту, який приписали Запорізькому, в якому той нібито обіцяв з'їсти відро з фекаліями у тому випадку, якщо до 1 січня 2017 року Крим не повернеться в Україну. Запорізький спростував автентичність запису і сказав, що "Крим ніколи не був російським і не буде".

В цей час в студію внесли відро з написом "г...вно" і запропонували з'їсти його вміст українцю.

"Ви пробили дно", - відповів Запорізький.

Правда, пропагандист Шейнін поскаржився, що замість натуральних фекалій довелося насипати у відро шоколадних цукерок.

До речі, Ірину Алегрову звинуватили в незаконному перетині українського кордону.