ru ua

Російський філософ вказав на різницю між громадянами РФ і України

Російський філософ вказав на різницю між громадянами РФ і України Філософ вказав на різницю між громадянами РФ і України (Колаж РБК-Україна)

На роздуми про майбутнє представників двох країн його наштовхнув почутий діалог

Російський філософ і публіцист Максим Горюнов показав різницю між громадянами РФ і України, яка буде відчутна через 20-30 років. Свої думки про це він написав на сторінці Facebook.

Горюнов зазначив, що напередодні став свідком розмови студенток, одна з яких збиралася їхати на електричці з Москви до Владивостока.

"- Саша порахував - два тижні їхати. Домовилися, що не будемо митися поки не приїдемо.

- Навіщо?

- Щоб потім помитися в Тихому океані.

- А він не холодний?

- Холодний, в цьому і суть: два тижні не митися, а потім в холодному океані", - процитував він діалог.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/maxim.goryunov

Бесіда студенток наштовхнула Горюнова на роздуми про те, як будуть відрізнятися росіяни і українці через кілька десятків років.

"Поки московські Саша і його німфа будуть відчайдушно боротися за життя в електричці, повільно повзучій по дикій євразійській пустелі, київські Саша і його німфа полетять на лоукості в Італію: бродити між римських колон, католицьких соборів і барокових палаців, пити вино, купатися в сонці і ласкавому теплому морі", - яскраво описав він.

"З одного боку, два виснажених немитих тіла, які покусали тайгові комахи,
взявшись за руки і розштовхавши крижини, заходять в Тихий океан. З іншого боку, два засмаглих тіла сплять в обіймах на пляжі, перепивши вина і об'ївшись фруктами, - ось і вся різниця між українцями і росіянами через 20-30 років", - підсумував він.

Раніше журналіст розповів про рабську натуру росіян.