Російський історик: "Кров загиблих на МН17 людей впала на наші голови"

Російський історик: "Кров загиблих на МН17 людей впала на наші голови"
Фото: Уламок літака МН17 (zeit.de)

"Відомо дуже багато, але не все сказано, і Росія безпосередньо не звинувачена в тому, що трапилося"

Доктор історичних наук Андрій Зубів висловився стосовно перших підсумків Об'єднаної Дослідної Групи (Joint Investigation Team) щодо літака МН17, потерпілого катастрофу над східною частиною України в липні 2014 року. Історик вважає, що ще не все сказано про цю подію, але пролита кров залишається на совісті росіян, передає "Оглядач".

"Офіційна влада Росії люто спростовують якусь причетність Росії і донецьких сепаратистів до загибелі літака. Тепер неспростовно доведено, що установка "Бук" була привезена з Росії, що запуск був проведений з території, що контролювалася донецькими терористами. Відомо дуже багато, але не все сказано, і Росія безпосередньо не звинувачена в тому, що трапилося. Поки", - сказав Зубов.

"Не було б анексії Криму в березні 2014 р. - не було б і війни на Донбасі, яка велася з Москви. Не було б війни на Донбасі - не був би збитий і МН17. Якщо б народ Росії рішуче виступив проти анексії Криму і війни на Донбасі - вона б одразу ж припинилася. Але народ Росії майже одностайно виступив за приєднання Криму і з готовністю посилав "добровольців" на Донбас, так і до цих пір багато хто співчувають цим страшним міжнародного злочину. Бо кров загиблих на МН17 людей впала на наші голови. Інакше не буває", - підсумував історик.

Раніше соцмережі відреагували на доповідь про катастрофу MH17.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся