ua en ru

Російський історик, обговорюючи смерть Мотороли, довів до істерики пропагандистів на росТБ

Російський історик, обговорюючи смерть Мотороли, довів до істерики пропагандистів на росТБ Фото: Євген Понасенков (facebook.com/Ponasenkov)

В ефірі телеканалу НТВ з нагоди вбивства бойовика "ДНР" влаштували цілий ефір, вказуючи на "героїзм російського мужика Арсенія"

Відомий російський історик, телеведучий і режисер Євген Понасенков влаштував невеликий скандал у прямому ефірі програми "Місце зустрічі" на пропагандистському телеканалі НТВ.

Так, Понасенков розповів правду про Донбас, чим змусив нервувати і панікувати ведучих та інших присутніх у студії.

Історик, зокрема, заявив, що війна почалася через те, що такі росіяни як вже убитий бойовик Моторола приїхали воювати в чужу країну проти "братнього" народу. Також він визнав, що військову техніку і зброю бойовики на Донбасі отримували від Російської Федерації.

У відповідь на це присутні в залі, в тому числі депутати Держдуми, почали кричати про те, що нібито перед конфліктом на Донбасі українська влада заборонила місцевим жителям говорити російською мовою, про фашизм і навіть про те, що нібито українські військові на сході України стріляли патронами "американського виробництва".

Раніше ведучий ростб силою виштовхав зі студії українського політолога.