ua en ru

Російський письменник став бойовиком "ДНР"

Російський письменник став бойовиком "ДНР" Фото: Захар Прилепін

Ряди терористів поповнив один з ідеологів "російського світу"

Російський письменник Захар Прилєпін став заступником командира батальйону спецназу по роботі з особовим складом" бойовиків "ДНР". Про це повідомляє "Комсомольская правда".

Прилепін, отримав "звання майора", сам набирав найманців в бандформування, щоб, за його словами, окупувати всю територію України. Росію письменник, який останні два роки обіймав посаду радника глави ДНР", називає "зберігачем українства".

"Київ – російське місто. Російська українська місто. Наше діло маленьке. Нагорі вирішать. Але я думаю, що таких помилок, які були з Януковичем, бути не повинно. Вони прекрасно віддають собі звіт, що посадити якогось умовного Сидорова, Тимошенко та Медведчука, про все з ним домовитися, а через навіть не чотири роки, а через місяць він здійснить повне перезавантаження, і знову почнеться те ж саме. Я думаю, що у них вистачить розуму такі речі більше не робити. Вся Україна – мета. Ніякої іншої мети бути не може", – заявив він.

За словами Прілепіна, те, що він письменник, не заважає йому воювати.

"Всі ці кривляння, що ось ти письменник, тому нічого не повинен робити, мене абсолютно не хвилюють... Тут йде війна. Це як під час Великої Вітчизняної. Всі ці чудові товариші в особі Симонова, Долматовського, вони всі писали, всі мали зброю. І всі мали військові звання. Я офіцер. Природно, доведеться стріляти. Тут я не відчуваю себе письменником", – зазначив він.

До речі, на Ростб майже зізналися у підтримці РФ "армії ДНР".