ru ua

Російський пропагандист буде вербувати жителів Донбасу в ряди терористів

Російський пропагандист буде вербувати жителів Донбасу в ряди терористів Колаж РБК-Україна

В окремих "батальйонах" терористів в місяць звільняється і дезертирує по 60-70 чоловік

Російський письменник і пропагандист терористів "ДНР" Захар Прилепін готує масштабну пропагандистську кампанію для вербування місцевих жителів в ряди бойовиків самопроголошенной республіки. Про це повідомив координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці Facebook.

"В рамках екстрених заходів, що вживаються російським командуванням для вирішення "кадрового питання" у частинах і підрозділах окупаційних військ, готується масштабна пропагандистська кампанія, координатором якої виступить російський ідеолог і пропагандист Захар Прилепін", - написав Тимчук.

Дмитро повідомив, що в рамках кампанії готується серія репортажів, нарисів та інших публікацій та телесюжетів у підконтрольних окупантам ЗМІ про "масове добровільне бажання жителів Донбасу служити в "армії ДНР", а також пропаганда "військової служби" в рядах окупантів з акцентом на ідеологічну складову ("захист молодих республік"), так і на "високий рівень матеріального забезпечення"

За його словами, в окремих батальйонах" в місяць звільняється і дезертирує з 60-70 чол., тоді як вербується лише по 15-20.

"В реальності, рівень 40-45% некомплекту від штатної чисельності в цілому ряді частин і підрозділів окупаційних військ не тільки не скорочується, а має стійку тенденцію до збільшення - до 50-60%", - розповів координатор групи "Інформаційне опір".

Російський пропагандист буде вербувати жителів Донбасу в ряди терористівРосійський пропагандист буде вербувати жителів Донбасу в ряди терористів

Скріншот поста (facebook.com/dmitry.tymchuk)

Нагадаємо, що Захар Прилепін, який підтримує терористів з "ДНР" обвінчався в окупованому Донецьку зі своєю дружиною Марією. Захар і Марія Прилепины розписані вже більше 20 років. У спільному шлюбі у них четверо дітей, але отримати благословення церкви пара вирішила тільки зараз.

Також повідомлялося, що Прилепін проговорився про майно на окупованому Донбасі.