Російський режисер розповів, як мати Вороненкова збила людину

Вівторок 28 березня 2017 09:58
Російський режисер розповів, як мати Вороненкова збила людину
Фото: Євген Понасенков

Історик і режисер Євген Понасенков на абсурдність заяви Максаковою-старшої про "зраду" Вороненкова

Російська актриса Людмила Максакова, теща вбитого в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, вже не перший раз "відмовляється" від своїх близьких. Про це російський режисер та історик Євген Понасенков заявив в ефірі російського телеканалу.

Понасенков нагадав, що Максакова у свій час також відмовилася від свого коханця" композитора Мікаела Таривердієва, після того як перебуваючи за кермом його автомобіля збила людину.

"Таривердієв взяв на себе провину і два роки сидів у СІЗО, поки йшов суд. Що ви хочете від неї?" – розповів він.

Понасенков також додав, що слова Людмили Максаковою "про зраду Вороненкова" позбавлені здорового глузду.

"Ось Максакова заявила, що Вороненков "зрадив Батьківщину" і "втік"... Хвилиночку, що означає втік? А у нас хіба війна з Україною? У нас офіційно мир з Україною, якщо вона не читала газет і Перший канал не слухала. Плюс, що означає "зрадив Батьківщину"? Коли він так поводився, коли був депутатом, він хіба Конституцію не зраджував? Що зрадити Конституції це не зрадити Батьківщину?" – заявив Понасенков.

Вдову загиблого екс-депутата Понасенков назвав "безглуздою, вульгарною і позбавленою смаку".

"Реально багато працювала над голосом, володіє фортепіано, але у неї ніколи нічого серйозно не виходило незважаючи на кращих вчителів світу", – розповів режисер.

До речі, дружина покійного Вороненкова заспіває українські пісні в пам'ять про чоловіка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся