ua en ru

Російський терорист Прилєпін захопився Північною Кореєю

Російський терорист Прилєпін захопився Північною Кореєю Фото: Північна Корея (pixabay.com/Public_Domain_Photography)

Захар Прилєпін вважає, що в КНДР люди живуть краще, ніж у цивілізованих країнах

Російський письменник Захар Прилєпін, який не так давно створив свій батальйон в "ДНР", захопився Північною Кореєю. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив актор, чоловік Ксенії Собчак Максим Віторган.

"У Північній Кореї: абсолютна безпека (4-5 річні діти вранці одні розходяться в садки), повна відсутність наркоманії, проституції, мінімальна злочинність; ну і куди більш складне суспільство, ніж вам здається. Суворий і сильний народ", - сказав Прилепін.

На думку терориста, "народам, що осмислено займаються державної проституцією, це не подобається категорично".

"Якби Північна Корея не мала такого ворога, як США (і численних подлаивающих шавок), вони жили б більш відкрито і кілька демократичніше. Але з такою вовчою зграєю доводиться вести себе тільки так", - додав адепт "руского міра".

У свою чергу Віторган, коментуючи висловлювання Прілепіна, задався питанням: "чи знають діти Захара, що вороги у Північної Кореї та їх тата приблизно одні й ті ж?"

Російський терорист Прилєпін захопився Північною Кореєю

Скріншот поста аккаунта facebook.com/mvitorgan

"Якщо так, то чи запаслися вони сірниками, рисом і сіллю, заклали вікна цеглою, обрізали дроти, і готові гуляти по квартирі в абсолютній безпеці?" - написав актор.

Раніше Прилепін поділився своїми планами щодо України.