ua en ru

Російський журналіст "наїхав" на громадян РФ через мовне питання

Російський журналіст "наїхав" на громадян РФ через мовне питання Фото: Журналіст осадив росіян (depms.ru)

Причиною стала критика недавнього інтерв'ю Світлани Алексієвич

Російський журналіст Аркадій Бабченко порадив співвітчизникам бути вдячними за те, що їх не б'ють за рідну мову. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи недавнє інтерв'ю Світлани Алексієвич.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/babchenkoa

"Світлана Алексієвич проти експансії метрополією свого імперського колоніального мови по периметру? Ок. А в чому дурниця? В тому, що ви свою мову зробили інструментом своєї ср*аною гібридної війни, інструментом колонізації, інструментом вербування, інструментом пропаганди, окупації і введення іррегулярних збройних формувань? А тепер дивуєтеся, що всі - всі - чотирнадцять колишніх "братніх республік" вас з вашим мовою нах*р посилають? І правильно роблять Скажіть спасибі, що вас за російську мову ще взагалі не п*здят. Добрі люди тому що", - зазначив Бабченко.

"За десять років проср*ть всі російськомовні країни, де друга за величиною діаспора - росіяни, і всі слов'янські країни, маючи тонни бабла, телевізор і світовий вплив - так ви, хлопці, просто чортові генії, я не знаю жодної іншої країни за всю історію, хто ще зміг би зробити щось подібне!" – обурився журналіст.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/babchenkoa

Аркадій Бабченко зазначив, що ситуація може зміниться тільки в разі утворення і дружелюбності людей.

"Зробіть мову інструментом спілкування, освіти, допомоги, заробітку, дружелюбності і прям навіть і соромлюся припустити - може, і ситуація зміниться, не? Ну, не відразу, звичайно. Через 50 років. А до цього надіслання забезпечено надовго - що посіяли, вже вибачте, і вже так посіяли, що ще 100 років будуть пам'ятати... Одні розумні в країні, що ти будеш робити. І тільки один дурень - Нобелівський лауреат", - підсумував журналіст.

Раніше історик з РФ пояснив, чому росіяни люблять вигадувати собі ворогів