ua en ru

Російський журналіст назвав масове отруєння лосьйоном серійним вбивством

Російський журналіст назвав масове отруєння лосьйоном серійним вбивством Фото: "Глід" (rodina.news)

Кількість загиблих від отруєння в Іркутську сурогатним алкоголем, не призначених для прийому всередину, зросла до 74 осіб

Масове отруєння "Глодом" в Росії – це не випадковість. Таку думку висловив російський журналіст і публіцист Володимир Голишев в блозі для "Обозревателя".

"Що стосується причин цього явища. Я не вірю, що це випадковість. Мова йде про свого роду догхантерстве. В даному випадку під удар потрапляють не собаки, а люди, які комусь здаються зайвими. Таких расистів вистачає в будь-якому суспільстві. Так ось і в нашому суспільстві з'явилися своєрідні догхантери, які хочуть очистити російське суспільство від баласту. Хтось випустив партію отруйної речовини з прицілом на те, що це отруйна речовина вб'є кілька зайвих, з їх точки зору, людей", - написав він.

Голишев вважає, що за цим фактом має "найжорстокіше розслідування", щоб з'ясувати звідки на ринку з'явилася речовина.

"При тому, що там складу злочину начебто немає. Можна послатися на порушення технологій, можна звинуватити в халатності, але не у вбивстві. А це реальне 100% серійне вбивство", - зазначив журналіст.

Голишев заявив, що винних не зможуть посадити, оскільки засіб для ванн спочатку не призначалося для застосування всередину.

"У засобі для ванн був передбачений етиловий спирт, не знайшлося етилового, замінили на метиловий. Якщо його застосовувати за призначенням, то це може спричинити шкоду людині або його здоров'ю? Ні, не може. Тому нікого не посадять, навіть розслідувати не хочуть. Хоча це страшний форс-мажор національного масштабу. Люди, які це зробили, повинні бути визначені. Адже це серійний вбивця, який знайшов спосіб вбити велику кількість людей, та й ще ухилитися від закону. Визначити цю людину треба і показати всім його пику. Ви не можете його за законом покарати, але визначити-то ви його повинні", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше посол України розповів, навіщо поширював жарти про "Глід".