Російський журналіст розповів про моду на насильство в РФ

Російський журналіст розповів про моду на насильство в РФ
Фото: Кирило Мартинов (facebook.com/kmartynov)

Зазначається, що українська війна обернулася війною всіх проти всіх

Журналіст Кирило Мартинов вважає, що російська держава легітимувала насильство в країні. Це сталося внаслідок роботи антиукраїнської пропаганди. Про це повідомляє Нова газета.

"Після того як спектакль антиукраїнської пропаганди підійшов до кінця, ми помітили на сцені дещо нове. За три роки російське держава встигла пояснити своїм громадянам, що вбивати за праве діло добре і приємно", - зазначає Мартинов.

Автор пише, що за останні роки росіяни вже звикли до політичного насильства, яке виходить з-під контролю держави. У приклад він наводить хуліганські напади на активістів і навіть політичні вбивства, зокрема зазначає вбивство Станіслава Думкина, на якого напали через "неправильний капелюх". Він підкреслює, що існує об'єктивна причина, в силу якої в Росію повертається мода на насильство: це падіння рівня реальних доходів, і тепер українська війна обернулася війною всіх проти всіх.

Також Мартинов зазначає, що за кілька років в російському суспільстві прижилася ідеологія, що деякі класи людей правильно знищувати.

Нагадаємо, що російські комуністи обурені тим, що Україна називає РФ агресором.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся