ua en ru

Російський журналіст розповів, як зробити Бандеру героєм РФ

Російський журналіст розповів, як зробити Бандеру героєм РФ Колаж РБК-Україна

Країною-агресором керує "зомбоящик", який впливає на населення

За півроку Степана Бандеру можна зробити національним героєм РФ, а росіяни відмовляться від Криму, якщо змінити політику на телебаченні. Про це заявив російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в Facebook.

Журналіст нагадав слова покійного олігарха Бориса Березовського, який говорив: "Дайте мені пульт від телевізора, і за півроку я зроблю президентом табуретку".

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/babchenkoa

"І він абсолютно правий. У кого в руках джойстик від "Першого каналу" - той і цар гори", - зазначив Бабченко.

"Як ми бачимо, на даний момент даній країні можна навіяти будь-яку конструкцію - про те, що ми перемогли в Сирії, і про те, що нас в Сирії немає. Про те, що бандерівці розіп'яли хлопчика, і про те, що треба виконувати Мінські домовленості. Про те, що був незалежний референдум, і про те, що "ми ніколи не приховували". Про те, що Трамп не ЧМО, і про те, що Трамп - вже майже ЧМО. Про те, що ми збили транспортний літак, і про те, що ми нічого не збивали. Про те, що це був український Су. Про те, що це була ракета. Про те, що ми ніколи й не заперечували, що це "Бук", але це - український "Бук". І так далі", - додав він.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/babchenkoa

Журналіст зазначив, що "Росія - це країна, яка управляється зомбоящиком" і через нього можна змінити свідомість населення.

"Дайте мені телебачення, і я вам гарантую - через півроку тут будуть цілувати Сполучені Штати в попку, змінюваність влади стане національною ідеєю, Крим захочуть повернути дев'яносто дев'ять відсотків Росіян, а при бажанні і Степан Бандера стане національним героєм", - заявив Бабченко.

"Критичне мислення та здатність думати самостійно - ось що має стати новою національною ідеєю. Інакше тут нічого не вийде. Країна, що живе в міфі, а не в реальності, може тільки деградувати", - підсумував журналіст.

Раніше Шендерович пояснив росіянам, за що РФ "заробила" санкції США.