ru ua

Російський журналіст розповів, як його врятував український генерал-майор

Російський журналіст розповів, як його врятував український генерал-майор Фото: Аркадій Бабченко збирався летіти на вертольоті Мі-8 (facebook.com/babchenkoa)

Пост був опублікований в третю річницю аварії вертольота Мі-8

Російський журналіст Аркадій Бабченко подякував українського генерал-майора Сергія Кульчицького, який перебував на борту українського вертольота Мі-8, збитого терористами три роки тому, 29 травня 2014-го. Свої спогади про той день Бабченко опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Генерал Кульчицький був хороший мужик. Солдати таких люблять. На відміну від показних Рембо. Власне, його і любили. Те, що в армії називається "батя". Вертушка в той виліт була дуже перевантажена. Пішла важко, ледь не зачепивши стійкою шасі за бруствер. Йшла на Карачун. Це було тоді найважче місце. Через пару годин її збили", - розповів Бабченко.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/babchenkoa

"Я до сих пір вдячний Кульчицькому, що він не взяв мене тоді на борт. Загалом, у мене сьогодні другий день народження. Або третій. Або двадцять п'ятий вже. Життя таке, що з рахунку у своїх других днях народження зіб'єшся. Як би там не було - ще зайвих три роки. Мабуть, вони прожиті мною все ж таки не дарма. Дякую, товаришу генерал", - подякував він Кульчицького.

Раніше російський журналіст заявив про готовність воювати проти РФ.