"Ми для них представники імперії": Російський журналіст розповів, як Україна відокремилася від РФ

Російський журналіст розповів, як Україна відокремилася від РФ
Колаж РБК-Україна

Культура нашої країни стала самодостатньою і не потребує сторонньої допомоги

Україна остаточно стала незалежною від Росії, навіть більше, ніж Латвія чи Естонія. Про це заявив журналіст з РФ Олександр Алтунян на своїй сторінці в Facebook, описуючи свої враження від поїздки в Харків

"Моя мама, наполовину російська, наполовину єврейка, привезена в Україну в десятирічному віці, ніколи не говорила українською, дивиться тільки україномовні канали", - написав журналіст.

alt

Скріншот поста (facebook.com/alexander.altunyan)

Алтунян зазначив, що якщо раніше українці активно читали російські книги і дивилися російські фільми, то зараз вони цього не потребують, оскільки мають своє виробництво.

"Інтелігенція говорить лише про українські книги, фільми, події. І втратила інтерес до російської культури, до російських письменників, фільмів, театральних постановок", - додав Алтунян.

altСкріншот поста (facebook.com/alexander.altunyan)

"Єдина ниточка, що зв'язує сьогодні Росію і Україну, майже порвалася. Українці перестали цікавитися російськими справами, російською культурою, російською політикою, за винятком двох тем: Донбас і Крим", - розповів він.

Журналіст додав, що українці негативно ставляться навіть до тих росіян, які їм співчувають, оскільки не потребують в цьому.

altСкріншот поста (facebook.com/alexander.altunyan)

"Наші ліберальні почуття і наше співчуття українцям вже не цікаво. Ми для них, якщо не загарбники, то представники імперії", - додав журналіст.

"Крім того, що дай їм Бог розвитку своєї культури, своєї мови, щоб не плутатися у визначеннях, щоб бути точними і зрозумілими. Щоб українська культура зажила повноцінним, повнокровним життям", - резюмував Алтунян.

Раніше журналіст розповіла про вражаючому розмові з росіянином про Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся