"Кривлянням не було числа": Російський журналіст розвіяв міфи про "крах України"

Російський журналіст розвіяв міфи про "крах України"
Фото: Російські пропагандисти чекають на "крах" в Україні (pixabay.com/Public_Domain_Photography)

Жителі РФ постійно чекають, коли наша держава зазнає провалу

Російський журналіст Андрій Архангельський жорстко "пройшовся" по тим, хто чекає "краху України". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Звичайна справа - обговорюють Україну, але сьогодні це особливий градус. "Яндекс" ще вчора першою новиною - першою! так це важливо! - з посиланням на всю цю лінійку одноманітних кп, рг, риа та інших ру - давав ось це: що з Порошенком, який відправився в Америку, буде зустрічатися спочатку Майкл Пенс. Це надзвичайно важливо для російського читача - що першим він буде зустрічатися з Пенсом. Це принципово важливо знати", - іронізує журналіст.

Він зазначив, що російські пропагандисти вже давно чекають на провал в Україні, створюючи навіть спеціальні програми з промовистими назвами.

"Пропагандистська машина давно вже виконує цю пісню - "на Україну чекає крах", там все на волосині, в сенсі державності. На "Вестях ФМ", до речі, найбільш звіряче різномаїття, там є цілі програми "Кієвскій тупік" і п'ятнична зустріч Куликова з Іщенко, яка нагадує блюз:

На Україну чекає крах,
О, мама, Україну чекає крах...
Це має статися вже наступного тижня, мама,
Коли настане крах
", - додав Архангельський.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/Андрей Архангельський

"Але поки він ніяк не настане, і скасування візового режиму звичайно сильно вдарило по цій пісні. І тепер доводиться вже не передрікати крах, а як би підчищати хвости - тобто попереджувати та нейтралізувати якісь зовнішньополітичні успіхи України. Тобто це зміна масштабу, звичайно. Це викликає сильний стрес. І тому вони буквально впадають в істерику", - написав журналіст.

Архангельський навів приклад того, як зустріч Порошенка з Трампом висміювали в одній з російських програм.

"У Соловйова це все вранці носило саме істеричний характер, і об'єктом жартів було те, що у Порошенка з Трампом буде не "зустріч", а Трамп всього лише "загляне на хвильку до Пенса". Вони реготали з цього приводу з експертом Багдасаровим хвилин п'ятнадцять. Останній говорив, що, мовляв, в СРСР з Україною так би ніхто не посмів обходитися... Кривлянням не було числа - адже Соловйов вважає себе великим артистом", - розповів журналіст.

"Мова стає все більш розкутою, це по суті вже жаргон, це чистий двір, що відображає, звичайно, безсилля і розпад мови чисто за Сорокіним. За всіма прогнозами, закінчитись це повинно виттям "дорогий Мартін Олексійович". Здравствуйте, дорогий Петро Олексійович", - резюмував Архангельський.

До речі, раніше відомий публіцист розповів, як Україні повернути Донбас.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся