ua en ru

Російський журналіст висловився з приводу "брехливого" і "лицемірного" референдуму в Криму

Російський журналіст висловився з приводу "брехливого" і "лицемірного" референдуму в Криму Фото: Олексій Венедиктов (1tvnet.ru)

Головний редактор російського радіо Олексій Венедиктов пояснив, чому в Криму не можна провести міжнародну конференцію

Головний редактор російського радіо "Ехо Москви" Олексій Венедиктов став заодно з претендентом на посаду президента РФ Григорієм Яновським провести міжнародну конференцію в окупованому Криму.

"Якщо ми впевнені й ви впевнені, що жителі Криму на 1 березня 14 року хотіли бути в Російській Федерації, – ось той "референдум", який був, абсолютно мене особисто не переконує. Він був проведений брехливо і лицемірно. Значить, якщо міжнародна конференція, новий референдум за згодою України і Росії – те, що каже Григорій Олексійович – якщо це можливо, у чому я на сьогоднішньому етапі сумніваюся, я б це підтримав", - зазначив Венедиктов в ефірі радіостанції.

Однак, як висловився далі Венедиктов, провести таку конференцію в Криму буде проблематично.

"По-перше, не погодиться Росія. Як каже Володимир Володимирович, питання по Криму закрито. По-друге, не погодиться Україна, тому що по Конституції України референдум про відокремлення будь області за законом України має бути всеукраїнським референдумом, а не тільки однієї області. Тому на сьогоднішній день це ступор. Ну давайте жити в умовах ступору. Що ми з вами можемо з цього приводу сказати?", — зазначив чоловік.

Тим часом політв'язень кримчанин Зейтуллаев записав звернення до українців.