ru ua

На російського журналіста подали в суд за його пост про літак ТУ-154, що летів до Сирії

На російського журналіста подали в суд за його пост про літак ТУ-154, що летів до Сирії Фото: Аркадій Бабченко (facebook.com/babchenkoa)

Бабченко відреагував на позов провокаційним фото

Журналісти телеканалу "Зірка" подали позов про захист репутації проти репортера Аркадія Бабченко. У ньому вони просять захистити честь і гідність їхніх загиблих в авіакатастрофі під Сочі колег. Вони вимагають вибачень і компенсації моральної шкоди на користь родичів загиблих. Позов з'явився з-за грудневого поста Бабченко в Facebook. У ньому він називав розбилися журналістів "Зірки" співробітниками масової пропаганди, які "клепали сюжети про фашизм, хунту і розп'яття дітей".

Про це повідомив сам журналіст на своїй сторінці в соцмережі, опублікувавши свою відповідь телеканалу одним жестом. На фото він показує співробітникам телеканалу "Зірка" середній палець.

"Журналісти телеканалу "Зірка" подали проти Аркадія Бабченко позов про захист репутації - повідомляє "Лайфньюс". Співробітники телеканалу "Зірка" подали колективний позов до Зюзінський районний суд Москви. У ньому вони просять захистити честь і гідність їхніх загиблих в авіакатастрофі під Сочі колег. Вони вимагають вибачень і компенсації моральної шкоди на користь родичів загиблих. Позов з'явився з-за грудневого поста Бабченко в Facebook. У нtм він називав розбилися журналістів "Зірки" співробітниками масової пропаганди, які "клепали сюжети про фашизм, хунту і розп'яття дітей". Позов подали кілька тижнів тому. У списку заявників — заступник директора ТК щодо мовлення Максим Додонов, оглядачі Євген Мужиків і Олексій Самолtтов, а також спецкор Максим Гриценко. За словами Самолtтова, журналісти вимагають вибачень і компенсації моральної шкоди", - наводить текст журналістів Бабченко.

alt

Скріншот з facebook.com/babchenkoa

Читайте також російський журналіст розповів, як його врятував український генерал-майор.