"Рускій мір" у всій красі": стан території поблизу Донецького аеропорту (відео)
У мережі нагадали, хто винуватий у розрусі окупованих територій
У мережі показали місцевість від Путилівського мосту до Свято-Ігнатіївського храму у селищі Жовтневому в районі Донецького аеропорту. Відповідне відео опубліковане на каналі прихильників окупантів в YouTube.
На записі можна побачити абсолютно порожню трасу, яка колись була жвавою. Більшість будівель і будинків біля дороги були зруйновані в результаті бойових дій і досі не відновлені.
Автори відео за кадром зазначили, що до військових дій на Київському мосту були сильні затори.
Зокрема, на записі можна побачити вулицю Злітна, на якій розташований розбитий дев'ятиповерховий будинок.
Відео: Дорога смерті, Донецький аеропорт (YouTube/Новоросія Алекс Вовк)
"Рускій мір" у всій красі. Слава Богу, з Маріуполя вчасно викинули покидьків", - зазначили в коментарях.
"Завжди від Росії і росіян була одна брехня, війна і зрада. Паскудна країна, примудряються засрати все навколо, примудряється зіпсувати життя і близьким і далеким. Залили кров'ю Чечню, потім Грузію і сьогодні Україну та Сирію", - написав під відео один з користувачів мережі.
"Пам'ятаю, як Донецьк процвітав, скільки будинків будувалося, новий аеропорт, новий стадіон, життя вирувало. Але частина моїх колишніх земляків надали перевагу заміть цього всього "русскому миру", і він прийшов. Він завжди приходить, якщо покликати, і завжди виглядає однаково - як Придністров'я, Абхазія, і як тепер Донбас. Що ж вам не сиділося, "годувальники"? Вже не стріляють в місті, зажили добре? Ні? І не заживете. Це плата за зраду, ні, не України - вам не неї завжди було пох. За зраду тих донеччан, хто жив із вами в одному місті, але в Рашку не хотів, кого ви вигнали з рідних країв", - зазначив користувач під ніком Alex Q.
Скріншот коментарів (YouTube/Новоросія Алекс Вовк)
До речі, у мережі розповіли, як виживають люди з інвалідністю в Донецьку.
У мережі розповіли подробиці про важких умовах життя людей з обмеженими можливостями здоров'я на окупованих територіях. Про це повідомляє "Сегодня".
Так, нещодавно заступник Представника Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців Ноель Калхун і Голова Моніторингової місії Управління Верховного Комісара ООН з прав людини в Україні Фіона Фрайзер розповіла, що понад 600 тисяч пенсіонерів на непідконтрольної території Донбасу не отримують пенсії.
Повідомляється, що ситуація з посібниками по інвалідності аналогічна – люди просто не мають можливість отримати свої гроші.
Окупанти виплачують людям з інвалідністю за 2000-2700 рублів (920 – 1240 грн за курсом НБУ). Тим не менш, ціни на територіях, підконтрольних бойовикам, набагато вищі, ніж в Україні.
"Мій посібник 2730 рублів (1260 грн), пенсія – 2800 рублів (1290 грн). Начебто непогана сума – більше п'яти тисяч рублів виходить. А тепер рахуємо: якщо розділити на 30 днів місяця, то я повинна витрачати менше 200 рублів в день. Але мені треба заплатити за квартиру, за комунальні послуги, купити ліки. Ви знаєте, скільки коштують ліки в Донецьку? Дешевше померти! А я якщо не вип'ю жменю таблеток – з ліжка встати не можу, ноги болять страшенно. І я дякую богу, що у мене квартира, а не будинок з пічним опаленням. Придбання вугілля я б точно не потягнула. Взагалі ніякої допомоги", – розповіла мешканка Донецька Ніна Поспєлова.