ru ua

"З дітьми в колясках - вхід заборонений": у соцмережі обурилися оголошенням на столичному магазині

"З дітьми в колясках - вхід заборонений": у соцмережі обурилися оголошенням на столичному магазині Фото: Магазин (wikimedia.org Cheuogaiomedia)

За словами чоловіка, у магазині порушують закон

У Києві на одному з магазинів взуття повісили табличку, що забороняє вхід з дитячими колясками. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив, Олег Ритвин.

"З дітьми в колясках - вхід заборонено. Знайомтеся, це магазин "Запорізька взуттєва фабрика МІДА / MIDA", на його вхідних дверях наклеєна обурлива табличка, нібито забороняє вхід з дітьми в колясках. Це як пробачте? Якщо я таки вирішу купити вашу гівно-взуття, де я повинен залишити дитину? Або коляску? Може, ви попросіть мене розбудити сплячого в колясці дитини, схопити його і плаче від незрозумілості відбувається потягти на руках? А як же міряти г*вно-взуття?" - написав він.

Чоловік обурився даним фактом і нагадав, що магазин порушує закон.

"Такі наклейки, звичайно, ніяк не регулюють моя поведінка споживача з точки зору закону і якщо я захочу зайти з коляскою, то неодмінно зроблю це, але... Ці покажчики явно відображають ставлення бізнесу до споживачів і людей в цілому. Дивно, що ця мережа розвивається і відкриває всі нові магазини, з новими етикетками і заборонами. Я дуже хочу, щоб ми як споживачі, голосували гривнею і ніколи не купували товари або послуги у тих, хто порушує наші права і працює всупереч здоровому глузду...", - підсумував Ритвин.

"З дітьми в колясках - вхід заборонений": у соцмережі обурилися оголошенням на столичному магазині"З дітьми в колясках - вхід заборонений": у соцмережі обурилися оголошенням на столичному магазиніСкріншот (facebook.com/oleg.rivtin)

Користувачі мережі обурені цим фактом і пишуть гнівні коментарі.

"Я такого ще не бачила, і хтось же виготовляє такі наклейки", - написала Олена Чернорай.

"Маячня, вони не можуть забороняти", - прокоментував Михей Шпаченко.

"Флешмобом пахне", - відреагував Павло Грішній.

Є й ті, хто не підтримує автора поста.

"Давайте почнемо з того, що нормальна людина не попреться з коляскою або просто з дитиною на шопінг. Діти в магазині зайві, їм потрібна увага, догляд і т. д. Ну, і як тоді відволіктися щось вибирати або міряти?! До речі, і шузи цілком придатного якості", - написав Євген Усахатер.

"З дітьми в колясках - вхід заборонений": у соцмережі обурилися оголошенням на столичному магазині

"З дітьми в колясках - вхід заборонений": у соцмережі обурилися оголошенням на столичному магазиніСкріншот коментарів (facebook.com/oleg.rivtin)

Нагадаємо, що пост про малолітніх попрошайках викликав жорсткі дискусії серед українців.