"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)

"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)
Фото: facebook.com/Влад Маховский

Водій зафіксував моторошні ями

У мережі показали жахливий стан траси Київ-Одеса. На дорозі незліченна кількість глибоких ям. Відповідне відео опублікувала очевидець Анна Кацапінка на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Вчора їхали по трасі Київ-Одеса і думали, що гірше не буває. Сьогодні їдемо нею ж, назад у Київ ... І зрозуміли, що буває!" - написала автор публікації.

У ролику не важко помітити величезну кількість глибоких ям на дорозі.

 

Вчера ехали по трассе Киев-Одесса и думали что хуже НЕ БЫВАЕТ) Сегодня едем нею же, обратно на Киев... И поняли что БЫВАЕТ!)))

Опубліковано Анею Капацинкою 8 квітня 2018 р.

Відео: Траса Київ-Одеса (facebook.com/ann.kapacunka)

У коментарях Анна зазначила, що на відео показана ділянка траси між Уманню і Білою Церквою.

"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/ann.kapacunka)

На відео відреагував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Зараз приступили до карткового ремонту, в наступному році капітальний. Відповідальність: неякісне будівництво на початку 2000-х, незадовільна експлуатація та утримання протягом всього часу, перевантажені вантажівки. Пропоную розстріляти всіх. Для мене важливо, щоб було якісне будівництво та ремонт зараз + справжній ваговий контроль", - написав він у коментарях.

"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)"З кожним роком все гірше": в мережі показали жахливий стан Одеської траси (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/ann.kapacunka)

"Так. З кожним роком дорога Київ - Одеса все гірше і гірше, і найприкріше, що нікому немає до неї діла", - відзначили в мережі.

Раніше повідомлялося, що на трасі Суми - Київ утворився величезний провал.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся