ua en ru

"Самі знімають розтяжки": волонтер розповів, в яких умовах навчаються школярі на Донбасі

"Самі знімають розтяжки": волонтер розповів, в яких умовах навчаються школярі на Донбасі Фото: Клас (facebook.com/akvilifer)

Діти АТО спокійно реагують на гуркіт артилерії

Стало відомо, в яких умовах навчаються діти однієї зі шкіл Мар'їнки Донецької області. Про це розповів волонтер Тім Златкін на своїй сторінці в соцмережі Facebook, опублікувавши фото одного з класів.

За словами волонтера, бойові дії змусили дітей вчитися в класах, де вікна закладені мішками з піском.

"Звичайний клас у Мар'їнській школі. Мішки з піском на вікнах від осколків снарядів на випадок обстрілу і... Квіти для краси", - написав він.

"Вони самі знімають розтяжки в посадці, а по техніці безпеки з мінами заткнуть за пояс будь-якого МНСника і початківця сапера ЗСУ", - розповів Златкін.

Під час обстрілу, учні біжать на ту сторону будівлі, яка стоїть до українських військових.

"Знають, що звідти мирним не прилетить, а український снайпер ніколи не стане працювати, якщо поруч діти. Та й сплять вони виключно в кімнатах, де вікна дивляться на українську сторону", - зазначив волонтер.

"Самі знімають розтяжки": волонтер розповів, в яких умовах навчаються школярі на Донбасі

Фото: Клас (facebook.com/akvilifer)

"Діти АТО спокійно реагують на гуркіт артилерії, продовжуючи грати у дворі, знизуючи плечима на питання "чому не ховаєтеся?". Здивовано відповідають армійськими термінами "це ж мінуса" (тобто "від нас", а не "до нас"). Але у дітвори так само сяють очі від подарунків і передноворічних кіпішів. А їх сміх настільки заразний, наскільки і рідкісний", - розповів Златкін.

"Самі знімають розтяжки": волонтер розповів, в яких умовах навчаються школярі на Донбасі

Скріншот поста (facebook.com/akvilifer)

До речі, у мережі показали зворушливі листи Діду Морозу від дітей із зони АТО.