ua en ru

У самому завантаженому аеропорту в світі скасували понад тис. рейсів через проблеми з електрикою

У самому завантаженому аеропорту в світі скасували понад тис. рейсів через проблеми з електрикою Фото: Steve Schaefer/Atlanta Journal-Constitution/TNS

Десятки тисяч людей стали жертвами інциденту

У міжнародному аеропорту Хартсфілд-Джексон в Атланті було скасовано понад 1000 рейсів через збій в енергопостачанні. Аеропорт з щорічним пасажиропотоком більше 100 млн людей залишився без світла через пожежу в підземних приміщеннях з обладнанням. Про це повідомляється в офіційному Twitter-акаунті аеропорту.

Відомо, що пожежу вже загасили, а поломку виправили, але літаки, які повинні були приземлитися в Хартсфілд-Джексоні, були перенаправлені в інші аеропорти. Деякі з рейсів просто залишалися в місцях вильоту. Робота аеропорту була повністю паралізована, оскільки було відсутнє освітлення, стрічка видачі багажу, автоматичні двері і кондиціонери не працювали. Через це в будівлі застрягли десятки тисяч чоловік.

Електропостачання вже повністю відновлено, а Мер Атланти повідомив про початок розслідування причин інциденту і вибачився перед пасажирами. Одна з пасажирок Дженніфер Лі розповіла BBC, що разом з кішкою 4 години чекала біля виходу на посадку: "Я сподівалася, що це буде спокійний переліт, тим більше з кішкою. Раніше я літала з нею максимум по три-чотири години, але не 12 годин! Сподіваюся, що тварини можуть бути більш стійкими, ніж люди". При цьому очевидці зазначають, що до аеропорту прибули посилені наряди поліції, а співробітники всіляко намагалися допомагати клієнтам.