ua en ru

Самогубство студентки з Туркменістану: рятувальники припинили пошуки тіла

Самогубство студентки з Туркменістану: рятувальники припинили пошуки тіла Фото: Мукаддас Насирлаєва (РБК-Україна)

Водолазам-рятувальникам перешкоджають морози

Рятувальники припинили пошукові роботи тіла студентки першого курсу Національного медичного університету ім. Богомольця Мукаддас Насирлаєвої, яка 30 січня вчинила самогубство, стрибнувши з моста Патона у Києві. Про це передає прес-служба Головного управління ДСНС України у м. Києві.

"В зв'язку з пониженням температури навколишнього середовища, початку льодоходу на річці Дніпро, обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні, створюється загроза життю та здоров'ю водолаза-рятувальника, тому проведення пошуково-водолазних робіт дівчини, яка стрибнула з мосту Патона, призупинені", - розповіли рятувальники.

Повідомляється, що з початком плюсової температури планується продовжити проведення пошукових робіт на поверхні акваторії річки Дніпро.

Самогубство студентки з Туркменістану: рятувальники припинили пошуки тілаФото facebook.com/DSNSKyiv

Обстеження акваторії річки Дніпро проводилось водолазами Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві, водолазами КМДА та рятувальниками мобільного рятувального центру ДСНС України та КП "Плесо".

З початку пошукових робіт водолазами обстежено 316,7 Га акваторії річки Дніпро.

Самогубство студентки з Туркменістану: рятувальники припинили пошуки тіла

Скріншот поста (facebook.com/DSNSKyiv)

Нагадаємо, 20 лютого працівники поліції знайшли рюкзак з речами Мукаддас Насирлаєвої. У прокуратурі Києва розповіли, що знайшли документи та особисті речі Насирлаєвої в Дніпрі, біля станції метро "Славутич".

РБК-Україна пильно стежить за процесом розслідування цієї трагедії!

Ми звертаємося до наших читачів з проханням не залишатися байдужими. Будь ласка, якщо вам відома якась інформація, що стосується цієї трагічної події, пишіть на пошту: styler.news@rbc.ua або телефонуйте за номером: 044 593 3939.