Найшвидший: українець став переможцем марафону в Австрії

Найшвидший: українець став переможцем марафону в Австрії Фото: Євген Глива (redbull.com)

Український спортсмен здобув перемогу в благодійному марафоні і обігнав 130 тис. бігунів

Українець Євген Глива, який не раз успішно брав участь у ультрамарафонских забігах, а також відомий своєю перемогою на Київському марафоні-2015, виграв унікальний забіг в Австрії – частина глобального забігу Wing For Life World Run.

Український спортсмен пробіг 68 км, залишивши позаду 11 774 участика австрійської частини забігу, повідомляють в сюжеті "ТСН".

Кошти, виручені від марафону, будуть спрямовані на лікування травм опорно - рухового апарату. На змаганні в цьому році вже зібрали € 6,5 млн за вкладами учасників.

Сам марафон відбувся в 34 країнах світу. Забіг досить незвичайний і не має чіткого фінішу, адже всі учасники стартують одночасно, а через півгодини їм навздогін відправляються автомобілі, які повинні їх наздогнати.

До речі, українські синхроністки взяли "срібло" на чемпіонаті Європи.