ru ua

Санкції – автоматично: Геращенко закликала жорсткіше моніторити виступи російських "зірок"

Санкції – автоматично: Геращенко закликала жорсткіше моніторити виступи російських "зірок" Фото: Ірина Геращенко на трибуні ВР (24tv.ua)

Політик вважає за необхідне заборонити в'їзд в Україну всіх, хто гастролює в Криму

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликала СБУ автоматично включати російських "зірок", які виступають в Криму, в санкційний список із забороною в'їзду в Україну. Про це вона написала в Facebook, заявивши, що вже готує запит до спецслужбу.

"Тут пишуть, що якісь співачки (я не знавець російської попси і не відстежую їх гастролі ні в Києві, ні в аннексированном Криму), збирається співати в палаці "Україна". Як на мене, їй повинні вручити відразу в Борисполі соответствуюшее повідомлення про порушення законів України", — написала політик.

На її думку, відстеження таких порушників українського законодавства повинні відстежувати спільно СБУ, прикордонна служба та інші структури.

Парламентарій нагадує, що в Україні діє юридична відповідальність за незаконне перетинання державного кордону України та визначається Кодексом про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом.

Відзначимо, що в четвер, 6 жовтня 2016 року, Геращенко не проголосувала за закон про обмеження гастрольної діяльності російських виконавців в Україні.