ru ua

Радикала Мосійчука засікли в аеропорту, відлітаючим бізнес-класом за 129 тис. грн

Радикала Мосійчука засікли в аеропорту, відлітаючим бізнес-класом за 129 тис. грн Фото: Ігор Мосійчук (facebook.com/igor.mosijcuk)

Замість засідання у Верховній Раді, депутат вирішив полетіти в ОАЕ

Народного депутата від "Радикальної партії" застукали в аеропорту "Київ" у Жулянах, він відлітав у Дубаї. Цікаво те, що нардеп вирішив купити квиток в бізнес-класі вартістю 129 тисяч гривень. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці журналіст Віктор Уколов.

Він зазначив, що Мосійчук реєструвався в день засідання Верховної Ради.

"Думаю, дівчина-кореспондент, поки сфотографувала, згадала все: депутатську зарплату 6500 грн в місяць, на яку важко прожити у Києві. Нібито неправдиве відео, де Мосійчуку дають хабар 100 тис грн і вартість квитка бізнес-класу в Дубай 129 тис грн", - написав журналіст.

Радикала Мосійчука засікли в аеропорту, відлітаючим бізнес-класом за 129 тис. грнФото: скріншот зі сторінки Віктора Уколова (facebook.com/VikUkolov)

Радикала Мосійчука засікли в аеропорту, відлітаючим бізнес-класом за 129 тис. грнФото: Скріншот з Facebook-сторінки Олени Кисіль

На своїй Facebook-сторінці Мосійчук написав, що дійсно летів в ОАЕ, але не бізнес, а економ-класом. За словами нардепа, він вирушив не на відпочинок, а виручати товариша.

Як раніше повідомлялося, Ляшко поскаржився, що його "тролять скотыняки" і подався в спортзал.