Збірна України вийшла у півфінал Євробаскету

Збірна України вийшла у півфінал Євробаскету Фото: Збірна України U-18 (fbu.ua)

Наша юніорська команда ще на крок наблизилася до повернення в еліту континентального баскетболу

Чоловіча збірна України U-18 обіграла Чехію в чвертьфіналі чемпіонату Європи, який проходить у Македонії. Напружена зустріч в дивізіоні B завершилася перемогою наших баскетболістів з рахунком 67:62. Про це повідомляється на сайті Федерації баскетболу України.

Українці активно почали зустріч. Проте перший час наших хлопців підводила неточність у реалізації. Не зменшували обертів українці і в другій чверті.

"Надихати партнерів по команді продовжував Німця, у якого залітало все. До перерви він забив 2/2 двоочковим, 3/3 триочкових і 1/1 штрафних. На перерву команди пішли з перевагою в 16 очок на користь збірної України", - йдеться в повідомленні.

Після великої перерви градус гри на майданчику зашкалював. В середині заключної чверті перевага наших стало танути - за хвилину до кінця поєдинку різниця в рахунку була всього три очки. Щоправда, більшого чехів не вистачило.

У суботу, 6 серпня, збірна України зіграє в півфіналі юніорського Євробаскету проти Угорщини.

До речі, українські бейсболісти стали чемпіонами Європи, обігравши росіян.