ru ua

СБУ заборонила в'їзд в Україну Задорнову, Михалкову і Паніну

СБУ заборонила в'їзд в Україну Задорнову, Михалкову і Паніну Микита Міхалков (Кадр з відео youtube.com/Вечерний Ургант)

Російських артистів хочуть внести до Переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

СБУ заборонила в'їзд в Україну ряду російських культурних діячів. Про це повідомляє громадська організація "Відсіч" на своїй сторінці в Facebook.

В список заборонених артистів потрапили: Микита Міхалков, Станіслав Говорухін, Надія Бабкіна, Михайло Задорнов, Ірина Алфьорова, Олексій Панін, Леонід Ярмольник.

Повідомляється, що СБУ звернулося до Мінкульту, який тепер повинен внести російських артистів, які підтримують агресію проти України, Перелік осіб, які загрожують нацбезпеці.

Представники громадської організації також повідомляють, що з представлених більш ніж 600 заяв на російських артистів СБУ поки розглянула всього понад 100 заяв. У більшості випадків з боку цих артистів СБУ не виявила.

alt

Скріншот поста акаунту facebook.com/vidsich

"Всі вони підписали заяву на підтримку політики Путіна стосовно України, яка перебуває у вільному доступі на сайті російського Мінкульту, а деякі ще й відзначились кричущими антиукраїнськими заявами і діями. Зокрема, "чистими" виявилися такі вірні путінці як Олександр Панкратов-Чорний, Геннадій Хазанов, Лоліта Мілявська (хоча їй і заборонений в'їзд, але в "чорний список" не внесений) і Федір Добронравов - останній не тільки підписав пропутінську заяву, не тільки на камеру заявив, що Крим - російський, але й відзначився побиттям українських активістів", - повідомляє "Відсіч"

alt

Скріншот поста акаунту facebook.com/vidsich

Нагадаємо, відому російську актрису не пустили в Україну з-за гастролей у Криму.