ua en ru

"Вважав їх добрими": зграя собак загризла хлопця, яких він підгодовував

"Вважав їх добрими": зграя собак загризла хлопця, яких він підгодовував Фото: Собака (flickr.com)

Собаки також напали і покусали дівчину

В Підмосков'ї зграя собак загризла хлопця, яких він підгодовував. Тіло чоловіка "з рваними ранами, характерними при укусах собак" знайшли вранці 11 березня, пишуть місцеві ЗМІ.

Також у лікарні надійшла жінка зі схожими укусами.

"Імовірно, ті ж собаки заподіяли їй укушені рани. Найімовірніше, на місцевих жителів напала зграя бродячих собак", – повідомили російські поліцейські.

ЗМІ пишуть, що від укусів загинув 19-річний юнак на ім'я Олег, а постраждала від нападу стала дівчина 24-х років. Лікарі оцінюють її стан як украй тяжкий.

Сім'я загиблого хлопця розповіла, що в позаминулому році бродяча тварина покусала молодшого брата Олега, якому зараз 11 років. Рік тому собаки напали і покусали його маму. При цьому юнак до бродячим собакам "ставився з любов'ю, вважав їх добрими і постійно підгодовував".

Нагадаємо, в Україні може з'явитися поліція з захисту прав тварин. Відповідну електронну петицію №22/043206-еп зареєстрували на сайті Президента України. Автор цієї петиції – Вульчин Андрій Ігорович.

Він пропонує створити зоополицию, щоб була можливість захистити домашніх і безпритульних тварин від жорсткого поводження і попереджати напади агресії тварин.