ua en ru

"Зроби так, щоб настав мир": в мережі показали зворушливі листи до Діда Мороза від дітей з зони АТО

"Зроби так, щоб настав мир": в мережі показали зворушливі листи до Діда Мороза від дітей з зони АТО Колаж РБК-Україна

Волонтери зібрали близько 500 листів Діду Морозу від дітей із зони АТО

В мережі показали зворушливі листи до Діда Мороза, які написали діти, що живуть в зоні АТО. Про це передає видання "Вчасно".

Повідомляється, що волонтери благодійного проекту "Мрійники" зібрали близько 500 листів Діду Морозу від дітей із зони АТО та пропонують українцям допомогти втілити новорічні бажання маленьких мешканців Донецької області.

"Я живу в місті Красногорівка, де йде війна. Мої батьки зараз не можуть здійснити мою мрію, тому я хочу, якщо це можливо, отримати подарунок. І ще, Дідусю, якщо у тебе вистачить чарівництва, то зроби так, щоб настав мир", - пише хлопчик Радік.

"Зроби так, щоб настав мир": в мережі показали зворушливі листи до Діда Мороза від дітей з зони АТОФото: Лист до Діда Мороза (vchasnoua.com)

"У нас війна, тому батьки не можуть купити мені подарунок на Новий рік, а я дуже хочу магнітний конструктор. Я знаю, що дітей дуже багато, але мені так не хочеться залишитись в цьому році без подарунка", - написав у своєму листі Максим Конотоп із Красногорівки

"Батьки не працюють, бо нема роботи в нашому місті, тому я дуже давно не отримую подарунки і іграшки. Діду Морозе, я весь рік вів себе гарно, дуже прошу подарувати мені на Новий рік гарний подарунок", - написав Діду Морозу 5-річний Вовчик Ігнатенко із Красногорівки

Активісти повідомляють, що частину дитячих побажань вже виконано, та більшість мрій малечі ще чекають своєї реалізації.

"Зроби так, щоб настав мир": в мережі показали зворушливі листи до Діда Мороза від дітей з зони АТО

Фото: Лист до Діда Мороза (vchasnoua.com)

Нагадаємо, що в мережі показали реакцію звільнених сіл на Донбасі на повернення в Україну.