"Винен злодій в законі": В родині дружини Вороненкова висунули незвичайну версію вбивства екс-депутата

В родині дружини Вороненкова висунули незвичайну версію вбивства екс-депутата
Фото: Денис Вороненков з дружиною

За словами продюсера, вбивство скоїв колишній чоловік Максаковою

В родині дружини вбитого в Києві екс-депутата вважають, що до смерті її чоловіка — Держдуми Дениса Вороненкова — причетний колишній цивільний чоловік співачки — злодій у законі Володимир Тюрін. Про це повідомляє Life.

За словами продюсера Валерія Сергєєва, який добре знайомий з родиною Максаковою, Тюрін скористався зв'язками в кримінальному світі, щоб позбутися від Вороненкова і повернути Максакову в Росію, так як вона залишила в Санкт-Петербурзі їх спільних дітей: сина Іллю і дочку Людмилу.

"Ми тільки вчора вдома обговорювали з близькими друзями Марії, що все це погано закінчиться, що або він її кине, або з ним щось зроблять Я дуже добре знаю їх сімейство і думаю, що тут доклав руку її перший цивільний чоловік Володя Тюрін. Вона позбавила його спілкування з дітьми і назавжди поїхала. Вона вийшла заміж за великого шахрая, нікого не повідомивши, тим самим зрадила хороші стосунки з колишнім чоловіком. З одним вона їде і бере дитину, а інших дітей вона кидає. Батьки Марії не можуть виховувати дітей, батько хворий. Тюрін її дуже підтримував, фінансово зокрема, він не міг з нею одружитися, тому що він кримінальний авторитет. А кримінальному авторитету адже досить натякнути, що та чи інша людина псує життя йому і його дітям, — розповів Валерій Сергєєв.

Нагадаємо, що російська журналістка розповіла про загальну між убитим Вороненковым і Литвиненко.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся