ua en ru

Е-декларації: Семенченко запевняє, що виживає в готелі на одну зарплату

Е-декларації: Семенченко запевняє, що виживає в готелі на одну зарплату Фото: Семен Семенченко (lenta.ru)

У народного депутата немає ані транспортного засобу, ані житла, ані додаткових доходів

Народний депутат і екс-командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко живе на одну зарплату, а його дружина має будинок на окупованій території Донбасу і набрала кредитів у двох банках. Про це йдеться в е-декларації політика.

Згідно з документом, нардеп орендує готельний номер у Києві, а його дружина Наталія Московець орендує в столиці квартиру площею 32 кв. м і їздить по довіреності на автомобілі Nissan NV200. У самого ж народного обранця авто немає.

Також нардеп з дружиною володіють ТОВ "Обласна кур'єрська служба", а Наталія Московець є бенефіціарним власником "Благодійного фонду Семена Семенченко" та громадських організацій "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" і "Молодь за реформи і розвиток".

Судячи з декларації Семенченко, весь його дохід у 2015 році склала зарплата депутата: він отримав 72 272 грн. Ще 167 900 грн отримав компенсації вартості оренди, 80 559 грн було виділено на забезпечення депутатської діяльності і ще 14 729 грн - компенсація витрат на проїзд.

Дружина депутата запрацювала у "Благодійному фонді Семенченко" 42 427 грн, а в організації "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" - 12 тис. грн.

Крім того, Семенченко тримає готівкою $23 тис. і 20 тис. грн., а його дружина - $2500 і €17500. Також у декларації зазначено, що станом на 31 грудня 2015 року у Наталії Московець були кредитні заборгованості в двох банках на загальну суму 131 306 грн.

До речі, Мельничук пояснив трильйон гривень у своїй декларації.