ua en ru

Сім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитину

Сім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитину Фото: Сім'я Брентлінгер

У США родина провела з сином перші і останні 11 днів

Американка Ліндсі Брентлингер довгий час не могла завагітніти. В кінці 2016 року їх з чоловіком найбільша мрія здійснилася – вона народила двійню Вільяма і Рейган.

В одного з малюків функціонувала тільки права сторона серця. Подружня пара знала про можливі ускладнення до народження дитини. На 23-му тижні вагітності лікарі повідомили їм, що хлопчик, можливо, народиться мертвим, або з відхиленнями. Однак Ліндсі і Метью сподівалися на диво, передає boredpanda.com.

Вільям народився живим, і провів разом з сім'єю 11 днів.

"Це були найщасливіші 11 днів мого життя", - сказав батько дітей Метью.

Пара вирішила зробити сімейну фотосесію, щоб короткі миті життя малюка залишилися в пам'яті назавжди.

"Я плакала, коли перший раз розглядала фотографії. Я і зараз часто плачу. Вони такі красиві, і Вільям прекрасний. На деяких знімках він не спить і дивиться на світ своїми величезними очима. Це те, що ми будемо пам'ятати завжди", - розповіла Ліндсі.

Сім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитинуСім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитинуСім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитинуСім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитинуСім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитинуСім'я влаштувала для двійні фотосесію, щоб зберегти пам'ять про вмираючу дитину

до Речі, у Мексиці народилася дитина з двома головами.