ru ua

"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській

"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській Фото: Люди на лінії розмежування (vk.com/СтаницаЛуганскаяУкраина)

Люди годинами стоять у величезній черзі на вулиці

У мережі показали знімки, як доводиться перетинати лінію розмежування між звільненими територіями Донбасу і самопроголошеними республіками. Відповідні фото з'явилися в групі "Станиця Луганська Україна" в соцмережі.

"Перетин КПВВ "Станиця Луганська". Таку картину можна спостерігати тут щодня і це не Алеппо або країни Південної Африки, це Україна, Луганська область", - сказано в підпису до фотографій, які ілюструють ситуацію навколо пропускного пункту.

Люди годинами стоять у величезній черзі на вулиці, незважаючи на погоду або обстріл бойовиків.

"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській

Фото: Люди на лінії розмежування (vk.com/СтаницаЛуганскаяУкраина)

Серед бажаючих пройти через КПВВ "Станиця Луганська" – більшість пенсіонерів, які не мають можливості навіть нормально сісти і відпочити.

"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській

Фото: Люди на лінії розмежування (vk.com/СтаницаЛуганскаяУкраина)

Також є і молоді люди з дітьми. Більшість батьків змушені переносити більш старших дітей на руках, так як малюки дуже втомлюються.

"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці Луганській

Фото: Люди на лінії розмежування (vk.com/СтаницаЛуганскаяУкраина)

Користувачі соцмережі бурхливо отреагироваи на ці фото.

"Серце кров'ю обливається": мережа потрясли фотознімки з КПВВ в Станиці ЛуганськійСкріншот коментарів (vk.com/СтаницаЛуганскаяУкраина)

Нагадаємо, що в мережі показали, в якій школі вчаться діти на лінії фронту на Донбасі. Як виявилося, будова зруйновано снарядами і діти змушені здобувати знання в страшних умовах.

Також повідомлялося, що неподалік від лінії розмежування на Донбасі військові медики прийняли важкі пологи. Місцева жінка народила трійню.