ua en ru

Мережу шокували подробиці самогубства учасника АТО

Мережу шокували подробиці самогубства учасника АТО Фото: Свічка (torange.biz)

Ветерану Сергію Качемазову відмовили у медичній допомозі, що підштовхнуло бійця покінчити з життям

Соціальну мережу обурив інцидент, який стався в Херсонській області. Ветеран національно-визвольної війни Сергій Качемазов з 79-ї бригади покінчив життя самогубством після розмови з медиками, які відмовили йому в прийомі. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст і громадський діяч Назар Приходько.

"4.11.2017, після розмови з медиками, покінчив життя самогубством Ветеран національно-визвольної війни Сергій Качемазов з 79-ї бригади. Родом він був з Херсона, міста Берислав.

Згідно з наявною інформацією, причиною самогубства стала відмова медиків його прийняти з нагальними питаннями. У своїй передсмертній записці він вибачився перед рідними, а також написав що "ветерани АТО нікому не потрібні", - розповів Приходько.

Мережу шокували подробиці самогубства учасника АТОСкріншот поста облікового запису facebook.com/pumamgo

Як зазначає Анни Бичик на своїй сторінці в Facebook, Сергій Качемазов отримав серйозні поранення під час боїв за Донецький аеропорт. Похорони Сергія пройдуть 5 листопада, побратими з союзу УБД на Сході країни "Тризуб" вже все приготували для проводів в останній шлях бійця АТО.

Мережу шокували подробиці самогубства учасника АТОСкріншот поста облікового запису facebook.com/bichikota.bichikota

Нагадаємо, у власній квартирі знайдений мертвий боєць АТО. Сусіди і бойові товариші військового, які спілкувалися із загиблим, кажуть, що останнім часом був у депресивному стані і часто поводився неадекватно і навіть погрожував співмешканці.