ua en ru

Мережу шокувало відео рівня життя міста в Росії

Мережу шокувало відео рівня життя міста в Росії Фото: Будинок в Астрахані

Відео з великого російського міста Астрахані з поганими дорогами і розваленими хатами обурило користувачів мережі

У мережі шоковані тим, що відбувається в російському місті Астрахань, яке входить в число 115 міст Росії, визнаних історично цінними. Відео, на якому зафіксовані погані дороги і развалившиися хати, зняв один з жителів міста. Ролик опубліковано в мережі YouTube.

Оператор відео зазначає, що в такому занедбаному місті губернатор збирається побудувати театр, замість того, щоб відремонтувати будинки і дороги.

"Подивіться, що коїться, які тут брудні вулиці, які дороги запущені, а губернатор за 9 або 11 мільярдів рублів будує оперний театр. Ось в цьому місті, в цьому жахливому місті він будує театр", - повідомив він.

Житель міста також сказав, що практично все місто знаходиться в такому стані.

"У таких будинках живуть астраханці, ось бачите якісь криві хати. Це весь місто таке, чи може центр десь асфальтований. Ми їдемо по вулиці Добролюбова, це практично центр, подивіться які тут будинки, які вулиці, яке страшне неподобство", - коментує оператор відео.

Користувачі мережі відзначають, що така дійсність за межами столиці РФ Москви.

"Жителі Криму думали що Москва-Сіті це і є така вся Росія,ан ні, хлопці!?", "Хутин підняв Росію з колін", "Московські пі*ори бачите, що за МКАДом ще є Росія?! Ось так ми і живемо!" - пишуть в коментарях до відео.

alt

До речі, в мережі висміяли "бойкот" іспанського ресторану, який відмовився обслуговувати росіян.