ua en ru

Мережа обурив можливий термін "згуровським рабовласникам"

Мережа обурив можливий термін "згуровським рабовласникам" Олена Ширякина (скріншот youtube.com/Згурівська Правда)

Зловмисників можуть позбавити волі від п'яти до десяти років

У мережі обурені терміном, який загрожує сім'ї "рабовласників" Згурівського району Київської області. Вони 16 років силою утримували жінку, били її, годували відходами і змушували важко працювати в будинку. Родичі Михайла Дмитрука жили в тому ж селі, куди чоловік в дитинстві приїздив на літо. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/dmitrukmichael

"З самого народження, з моїх перших років життя, я жив майже весь час у бабусі в селищі Київської області - кожне літо до 14 років, я там. І тут я дізнаюся сьогодні, що люди, які жили через три будинки від садиби моєї бабусі, який я пам'ятаю з того моменту, як я почав пам'ятати себе, їх собака мене кусала в моїх років п'ять. Вони тримали в рабстві людину проти його волі 16 років! Вдумайтеся, 16 років залякували людини, били, не давали їсти, змушували тяжко працювати..." – написав він.

"І правове поле говорить, про те, що люди, як вони, що утримували людину проти його волі, можуть отримати термін у п'ять років позбавлення волі (там де їх будуть годувати і поїти), в той час як вони 16 років позбавляли волі іншої людини, не давали їй нормально харчуватися і били її так, що вона перестала нормально пересуватися, яка їла помиї і котячий корм (я пишу, а у мене волосся на руках стає дибки)", - додав родич сусідів злочинців

Чоловіка обурила несправедлива ситуація. Він вважає, що п'ять років в'язниці – це дуже маленький термін за такі звірства.

"Ит скажіть, щоб люди сіли надовго, людина повинна була померти!? Тобто мінус 16 років життя, нелюдської життя прирівнюються до п'яти років позбавлення волі!? "– обурився Михайло Дмитрук.

alt

У коментарях користувачі підтримали автора і відзначили, що інцидент жахливий. Деякі здивувалися, що сусіди жодного разу не бачили жінку, яка знаходилася в будинку 16 років.

alt

Нагадаємо, у Київській області сім'я тримала 16 років жінку в рабстві і знущалася над нею.