ru ua

В мережі показали неймовірний марш-кидок морпіхів заради чорного берету

В мережі показали неймовірний марш-кидок морпіхів заради чорного берету Кадр из видео YouTube/Військове телебачення України

Морські піхотинці продемонстрували вражаючу підготовку

В мережі показали вражаючу підготовку морських піхотинців, зокрема 7-кілометровий марш-кидок на отримання права носити чорний берет. Відповідне відео опублікувано на каналі "Військове телебачення України" в YouТube.

На відео два десятки морпіхів долають перешкоди, плавають та повзають по багнюці, прориваючись до фінішу. У кінці ролика вони отримують від досвідчених інструкторів заповітні берети.

"Подолати водні перешкоди. Пробігти палаючий коридор. Протягнути на руках по морю дерево. Обійти мінні загородження. І все це під канонаду пострілів та вибухів... Загалом 7 км. Такий шлях до отримання чорного берету!" – написано на сторінці Військового телебачення в Facebook.

Відео: Морські піхотинці (YouTube/Військове телебачення України)

Морська піхота є елітою українських Військово-морських cил, яка призначена для дії на приморському напрямку по захопленню або утриманню важливих пунктів і ділянок узбережжя. Морські піхотинці діють у тісній взаємодії з іншими родами ВМС ЗС України.

До речі, у мережі показали навчання українських артилеристів в зоні АТО.Навчання проходили з використанням корпусної самохідної 152-мм гармати 2С5 Гіацинт-С.